מחפשים שמן לשיפור מראה העור ? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון !

שימוש יומיומי המסייע לשיפור פני העור ע"י הרגעה והשבת לחות

סנטה (בניקוד) פירושו "בריאות" בצרפתית, ועור בריא משמעו עור ללא פגמים. שמן "La Sent'e" מכיל את הטוב בשש תמציות בוטניות כולל קמומיל, לבנדר ורוזמרין, וכן ויטמין E & A.

מכיל תמצית קמומיל וויטמין E

הנוסחה המשולבת הזו:

  •     מקדמת החלמה מהירה והתחדשות של העור.
  •     מונעת הזדקנות מוקדמת ודילול העור.
  •     מקדמת צמיחה של קולאגן אפידרמלי המשפיע על גמישות העור.
  •     עוזרת לשקם את נזקי השמש.
  •     מעשירה בלחות ויוצרת שכבת מגן מפני התייבשות.

שמן לציפורניים “La Sent'e” – שמן לה סנטה מתאים לשימוש הן על הגוף והן על הפנים, והינו שמן קל והיפואלרגני. ניתן לעשות בו שימוש בעור רגיש.

צלקות: עיסוי קבוע באמצעות שמן “La Sent'e” יסייע להפחית את בולטות הצלקות הישנות והחדשות כאחת.

סימני מתיחה: בתקופה שלפני ואחרי הריון, הנקה, ובשל צמיחה מוגברת או שינויים במשקל. עיסוי קבוע של שמן “La Sent'e” באזור הרצוי לעתים קרובות משפיע על סימני המתיחה.

הזדקנות העור: שמן לה סנטה מקדם את גמישות העור – מרכך ומעדן עור סדוק ופצוע. עשו שימוש באזור הפנים ובשאר חלקי הגוף במידת הצורך.

עור מיובש: שמן “La Sent'e” משמר ביעילות את איזון הלחות העדין של העור, על ידי החלפת שכבת השמן המגנה שלעתים קרובות מקולפת על ידי הסבונים, תנאי מזג האוויר, וההשפעה המייבשת של מיזוג האוויר. תשתמשו בשמן “La Sent'e” בקביעות לאחר המקלחת או האמבטיה, שיזוף או שחיה. שמן “La Sent'e” יכול גם לשמש כשמן אמבט.

פגעי עור: תשתמשו בשמן “La Sent'e” פעמיים ביום על מנת לטפל בפגעי עור. עסו אותו בתנועות עגולות, באמצעות קצות האצבעות, על מנת לקבל גוון עור אחיד.

כפות רגליים יבשות וסדוקות: תשתמשו בשמן “La Sent'e” פעמיים ביום – בבוקר ובלילה – לטיפול בעור יבש, סדוק, ועבה בכפות הרגליים. שמן “La Sent'e” יסייע לרכך, למלא בלחות, ולשפר את מראה כף הרגל.

קצוות שיער מפוצלים: על מנת לטפח, לשקם, ולהדגיש את יופיו הטבעי של השיער, עסו את שמן “La Sent'e” בקצוות השיער, עד לקצוות השיער המפוצלים, ויבשו את השיער.

שמן מיוחד לקמטים

שמן לשיער   “La Sent'e מומלץ מאוד גם לאוהבי טיפוח הציפורניים, שכן הוא יעיל מאוד ביצירת מראה של “הרגע יצאתי ממניקור”. הוא מטפח את הציפורניים באמצעות החדרת לחות וריכוך הקצוות הקשים, ומעניק לציפורניים מראה בריא, רך ומטופח כל כך, שכל