משקה GOJI – סופר פוד גוג'י ברי

Goji Berries מכיל ריכוז גבוה של חומרים נוגדי חמצון ומועשר בסלניום.

רוצים לעזור לגופכם להגן על עצמו מפני קרינה? משקה GOJI – סופר פוד גוג'י ברי יעזור לכם לשמור על בריאות גופכם ולמנוע תהליך הזדקנות מואץ.

הגוג'י ברי הוא פרי אדמדם אשר גדל באסיה ונחשב לסופר פוד, "מזון-על" – מזון עוצמתי ומרוכז ומזין ביותר אשר נחשב גם לבעל סגולות ריפוי. אנשים רבים החלו להשתמש במגוון מזונות-על בשנים האחרונות, רבים מהם בהשפעת תרבות המזרח הרחוק.

הגוג'י ברי גם הוא נחשב לבעל סגולות רפואיות מאחר ומכיל ריכוז גבוה של חומרים נוגדי חמצון, בנוסף להיותו מועשר בסלניום. נוגדי חמצון מגנים על גופנו על ידי הגנה על הדנ"א שלנו מפני נזקים חיצוניים של קרינה למשל, אשר קיימת בימינו כמעט בכל מקום ובלתי נמנע להיות חשוף אליה ברמה כזו או אחרת. מאחר ולא תמיד יש לנו דרך לשלוט בקרינה אשר אנו נחשפים אליה, כדאי שנגן על גופנו בדרכים אחרות – שתייה יומיומית של משקה GOJI בהחלט יכול לעזור לנו בהגנה זו מאחר והוא המקור התזונתי העשיר ביותר בטבע של נוגדי חמצון כדוגמת בטא קרוטן.

קיימים מחקרים רבים על סגולותיו של פרי הגוג'י ברי, אשר בוחנים את השפעתו החיובית על גוף האדם. בין תכונותיו אשר משפיעות באופן חיובי על הגוף ניתן למצוא את התכונות הבאות – מעכב הזקנות, משפר את הראייה, מחזק את המערכת החיסונית, מסייע בבעיות עייפות כרונית ומוריד את רמת הסוכר בגוף.

נוגדי החמצון מגינים על הדנ"א שלנו מפני נזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים וקרינה. נזק לדנ"א מפנה את הדרך לכל חולי שעולה בדעתנו, ומאיץ את ההזדקנות. אף על פי שגופנו מסוגל לתקן את עצמו ללא הפסקה, יותר מדי רדיקלים חופשיים עלולים להציף ולהכריע אותו, בעיקר בתקופת ההזדקנות. התוצאה, מוות בטרם עת של תאים בריאים, עלולה לתרום להתפתחות של מגוון מחלות ניווניות ולהתפתחות מואצת של מוטציות של תאים שעלולות לגרום לסרטן – אלא אם נוגדי חמצון נאבקים נגד המתקפה. גוג'י ברי הוא המקור התזונתי העשיר ביותר בטבע של קרוטנואידים ( Carotenoids, נוגדי-חמצון, כגון בטא-קרוטן: תותי גוג'י מכילים בטא-קרוטן יותר מגזר). הקרוטנואידים הם פיגמנטים טבעיים, נוגדי-חמצון, מסיסים בשומן.

שימוש מוצע: 15 מ"ל (כוס מדידה אחת) של מוצר טהור או מדולל במים 3 פעמים ביום.

לרכישה: בקבוק 500 מ"ל, 69 ש"ח – חייגו 03-9245777

רוצים להנות מהשפעותיו של הגוג'י ברי ? קנו עוד היום משקה GOJI של טבעקום יבוא.